Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2014

9η αγωνιστική (25-1-2014)

Ίκαρος Ταυρωνίτη - Νέοι Μινώταυρου 5-0

Βαριά ήττα με 5-0 για την ομάδα μας σήμερα το μεσημέρι στον Ταυρωνίτη (ημίχρονο 2-0).
Μέτρια εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο χωρίς να κινδυνέψει ιδιαίτερα η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 (35' και 44')  από δύο λάθη στην άμυνα (στο πρώτο γκολ υπήρχε και επιθετικό φάουλ στον Κασσελάκη το οποίο δεν δόθηκε).
Στο δεύτερο ημίχρονο τα ... "πειράματα" του Παπασηφάκη στην 11άδα δεν βγήκαν με αποτέλεσμα μέσα σε 7' (50'-57') ο Ίκαρος να βάλει 3 γκολ.
Πολλές και σημαντικές απουσίες για τους "νέους" και 11άδα "εκτάκτου ανάγκης" από τον Παπασηφάκη με τερματοφύλακα τον Ζαχαριουδάκη (δεν ήρθαν οι τερματοφύλακες) Μανιουδάκης (70' ΄Εξαρχος), Μαρακάκης, Κουμής (65' Νερατζάκης), Κουλουριδάκης, Κασσελάκης, Φανταουσάκης, Κουνδουράκης, Πατεράκης, Μπικουβαράκης, Πετρουλάκης,